Ultimele stiri :
Home » , , , , , » Rezumat VIDEO ITALIA CROATIA online EURO 2012 goluri 1-1 pe internet 14 iunie 2012 rezultat

Written By FanaticTV on joi, 14 iunie 2012 | 21:25

ITALIA CROATIA scor final 1-1 meci din grupa c de la Campionatul European EURO 2012.

Meciul dintre Italia si Croatia de pe 14 iunie 2012 a fost jucat pe Stadionul Miejski (Poznań). Meciul a inceput la ora 19:00 ora Romaniei si a fost transmis de Dolce Sport 1.

Italia nu a reusit sa treaca de Croatia, cu care a reusit doar un rezultat de egalitate si in doua meciuri au strans doar 2 puncte, astfel sunt obligati sa bata Irlanda in ultimul meci al lor din Crupa C. Golurile au fost marcate de Andrea Pirlo in minutul 39' pentru Italia si de M. Mandžukić in minutul 72 pentru Croatia.

Rezumatul video online cu golurile partidei ITALIA CROATIA 1-1