Ultimele stiri :
Home » , , , , » Rezumat video RUSIA CEHIA online EURO 2012 pe internet 8 iunie 2012

Rezumat video RUSIA CEHIA online EURO 2012 pe internet 8 iunie 2012

Written By FanaticTV on sâmbătă, 9 iunie 2012 | 00:38

RUSIA-CEHIA scor final 4-1 in al doilea meci de la Campionatul European EURO 2012.

Rusia zdruncina Cehiei din temelii. cum era de asteptat Rusia a fost net superioara Cehiei, car enu a pus deloc pericole.

Deja in minutul '15 avem primul gol al Rusiei inscris de Dzagoev, care inscrie cu un sut din 10 metri. In minutul '24 rusii inscris iarasi prin Shirokov, care inscrie cu latul din 10 metri. In minutul  52 vine randul Cehiei sa inscrie. Pilar trece de Malafeev si inscrie in poarta goala. Cehii nu pot spera decat vreo 25 de minute cand in minutul  '78 Dzagoev prin dubla sa le fura orice speranta cehilor de a egala. Ultimul gol a l partidei vine in mintul '81 cand Pavlyuchenko printr-o actiune extraordinara.

Mai jos aveti rezumatul video online cu golurile partidei

CEHIA: Cech, Gebre Selassie, Kadlec, Hubník, Sivok, Rezek, Rosicky, Plasil, Pilar, Jiracek, Baros Rezerve: Lastuvka, Drobny, Suchy, Limbersky, Rajtoral, Petrzela, Hübschman, Kolar, Darida, Necid, Pekhart, Lafata.
 RUSIA: Malafeev, Anyukov, Ignashevich, Zhirkov, Berezutski, Shirokov, Denisov, Zyryanov, Dzagoev, Arshavin, Kerzhakov Rezerve: Akinfeev, Shunin, Sharonov, Granat, Nababkin, Izmailov, Kombarov, Kokorin, Glushakov, Semshov, Pavlyuchenko, Pogrebnyak. Arbitru: Howard Webb