Ultimele stiri :
Home » , , , , » Rezumat VIDEO GERMANIA GRECIA EURO 2012 online sferturi de finala goluri 4-2 pe internet 22 iunie 2012 rezultat

Written By FanaticTV on sâmbătă, 23 iunie 2012 | 10:47

GERMANIA GRECIA scor final 4-2 meci din Sferturile de finala de la Campionatul European EURO 2012.

Meciul dintre Germania si grecia de pe 22 iunie 2012 a fost transmis de TVR 1 de la ora 21:45, ora Romaniei, de pe stadionul din Gdansk.

Germania dovedeste iar ca este principala favorita pentru a castiga Cupa Euro 2012. Intr-un meci foarte disputat, Germania nu a iertat nimic. Grecia a reusit sa reziste doar 39 de minute, cand Philipp Lahm a deschis scorul pentru nemti. Greci au egalat in minutul 55 prin Georgios Samaras. Gremania a apasat pe acceratie si astfel in 61, 68 si 74 au mai inscris 3 glouri prin : Sami Khedira, Miroslav Klose si Marco Reus. Mai jos puteti urmari video cu rezumatul video. Vizionare placuta!

Mai jos aveti rezumatul video online cu golurile partidei GERMANIA GRECIA 4-2