Ultimele stiri :
Home » , , , , » Rezumat VIDEO SPANIA FRANTA EURO 2012 online sferturi de finala goluri 2-0 pe internet 23 iunie 2012 rezultat

Written By FanaticTV on sâmbătă, 23 iunie 2012 | 23:42

Rezumat VIDEO Spania Franta EURO 2012 online sferturi de finala goluri 2-0 pe internet 23 iunie 2012 rezultat

Spania-Franta scor final 2-0 meci din Sferturile de finala de la Campionatul European EURO 2012.

Meciul dintre Spania si Germania de pe 23 iunie 2012 a fost transmis de TVR 1 de la ora 21:45, ora Romaniei, de pe Stadionul Donbass Arena Donetk, din Ucraina.

Spania a invins Franta si este in semifinale. Spania a marcat de doua ori prin Xabi Alonso. Primul gol a fost inscris in minutul 19 din lovitura de cap. Ultimul gol al partidei a fost isncris in minutul 89 din lovitura de la 11 metri. Un meci foarte putin disputat, denumit de multi cel mai urat meci din Sferturile Euro 2012. Vizionare placuta!

Mai jos aveti rezumatul video online cu golurile partidei Spania Franta 2-0